استفاده از ردیاب جی پی اس در شرکت کنترل آفات

استفاده از ردیاب جی پی اس در شرکت کنترل آفات

شرکت کنترل آفات چگونه می تواند با استفاده کردن از ردیاب جی پی اس سود ببرد؟

شرکت کنترل آفات جز صنعت های جالب و مهم می باشد که دائما در حال تردد در جاده ها می باشند و به دنبال ارائه خدمات به مشتریان خود و کنترل آفات می باشند. مسلما مدیریت کردن ماشین های این شرکت کار بسیار سخت و دشواری می باشد و نتایج مختلفی را به همراه دارد.

با استفاده کردن از دستگاه ردیاب جی پی اس از شرکت ما می توانید بهتر به مشتریان خود خدمت کنید و به دقت می توانید تمام ماشین هایی که درحال انجام وظیفه هستند را کنتر ل کنید و از مکان و جایی که هستند مطلع شوید. علاوه بر این ها نصب ردیاب جی پی اس می تواند باعث کاهش سوخت ماشین های شرکت شما شود زیرا استفاده از ردیاب جی پی اس در شرکت کنترل آفات باعث می شود که از نقشه آنلاین جاده ها در پیدا کردن مسیرها استفاده کنید و همین کار باعث کاهش سوخت ماشین ها می شود و همچنین ثمره آن سود دهی بیشتر شرکت شما می شود.

استفاده از ردیاب جی پی اس در شرکت کنترل آفات باعث می شود که مدیر از مکان و زمان تمام ماشین ها و کارکنان خود با خبر باشد و درصورت تماس مشتریان با چک کردن جی پی اس مطلع شود که کدام ماشین  به محل مورد نظر نزدیک تر است و آنها را به آنجا اعزام کند.

مسلما کنترل آفات یک صنعت مهم و ضروری برای جامعه می باشد بنابراین باید دائما در حال کار کردن و رفع آفات زمین ها و درختان  شوند و همین امر موجب شده است که یک شغل پر مشغله محسوب شود که تردد زیادی در جاده ها دارد اجازه دهید باهم ویژگی ها ی مفید استفاده از ردیاب جی پی اس در شرکت های کنترل آفات را بررسی کنیم:

مسیر یابی بهتر:

یکی از ویژگی های مهم ردیاب جی پی اس مسیریابی بهتر می باشد. دستگاه ردیاب جی پی اس اتوماتیک کوتاه ترین و سریعترین مسیرها را برای ما مشخص می کند. شما همچنین می توانید رانندگان ماشین را از وضعیت بد آب و هوایی و ترافیک جاده ها باخبر کنید تا اقدامات لازم را انجام دهند.

اعزام کارکنان :

پیدا کردن نزدیک ترین ماشین با محصولات به همراه داشته آفات به محل مورد نظر می تواند اعزام موفقی محسوب شود زیرا رضایت مشتریان را با اعزام سریع کارکنان می توانید جلب کنید و مشتریان بیشتری داشته باشید.

نظارت بر کارکنان:

نظارت بر کارکنان در شرکت کنترل آفات بسیار سخت و دشوار می باشد زیرا دائما کارکنان  باید به محل کار اعزام شوند اما با استفاده از ردیاب جی پی اس نصب شده به ماشین های شرکت می توانید از وضعیت کار کارکنان مطلع شوید و بفهمید که در کجا هستند و آیا کار می کنند یا نه.

جلوگیری از سرقت ماشین:

استفاده از ردیاب جی پی اس در زمینه جلوگیری از سرقت ماشین می تواند بسیار مهم باشد زیرا این صنعت ماشین های گران قیمتی در اختیار دارد و داخل این ماشین ها مواد شیمیایی خطرناکی وجود دارد که می تواند مورد سرقت سارقان قرار گیرد. استفاده از ردیاب جی پی اس می تواند باعث جلوگیری از سرقت ماشین شود و درصورت سرقت ماشین می توانید سریعا ماشین را پیدا کنید.

استفاده از ردیاب جی پی اس در شرکت کنترل آفات علاوه بر داشتن مزایای بالا می تواند باعث کاهش هزینه شرکت و همچنین ادغام پیشرو با صنعت نرم افزار شود.

به وسیله ردیاب جی پی اس در شرکت خود می توانید هزینه شرکت را کاهش دهید و استفاده ازاین ابزار با ارزشمند و استفاده از اطلاعات دقیق ردیاب جی پی اس در کاهش سوخت صرفه جویی کرده و همچنین مانع خسارت های جانی و مالی شوید زمانی که شما کارکنان خود را به شهری اعزام کرده اید در هنگام برگشت مسلما مطلع شدن از شرایط بد آب و هوایی توسط دستگاه ردیاب جی پی اس می تواند مانع از بروز خسارت شود.

همچنین با استفاده از کامپیوتر شخصی،تبلت، گوشی هوشمند و استفاده از اینترنت می توانید به جی پی اس وصل شده به ماشین ها در ارتباط باشید و هر جایی که حضور دارید به رانندگان پیام بفرستید و آنها را از شرایط جوی و یا اعزام به مکان های مختلف باخبر کنید.

علاوه بر کاهش هزینه شرکت استفاده از ردیاب جی پی اس درشرکت کنترل آفات می تواند باعث ادغام پیشرو با صنعت نرم افزار شود بدین صورت که زمانی که مشتریان شما به شما رجوع می کنند می توانید سریعا با ردیاب جی پی اس مکان دقیق ماشین های نزدیک به محل مشتری را نشان دهید و به او اطمینان دهید که درسریعترین زمان کارکنان به محل مورد نظر اعزام می شوند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیـدترین محصولات

ارتباط از طریق واتساپ