حفاظت از کسب و کار شما

حفاظت از کسب و کار شما

بر طبق آمار جهانی ۲۰۱۷ از ۸۲% از وسایل نقلیه تجاری سبک (LCVs) بدون وجود کلید های مالک به سرقت رفته بودند. امروزه فناوری ورود بدون کلید (Keyless) به طور گسترده ای در بازار LCV پذیرفته شده است، جنایتکاران تکنیک های سرقت پیشرفته تری را برای غلبه بر فناوری های جدید امنیتی موجود خودرو مانند سیستم های ایمنی خودرو و سیستم های ورودی بدون کلید immobilisers and keyless) ) پیدا کرده اند. اخیرا روند نسبتا جدید در سرقت وسایل نقلیه” بدون کلید ” بوجود آمده است.

تأثیر سرقت وسایل نقلیه کاری، مانند ون و وانت فراتر از ناراحتی سرقت یک خودرو شخصی می باشد. حتی اگر توسط بیمه وسیله نقلیه جایگزین هم شود باز هم تاثیرات مالی خود را خواهد داشت. محافظت از ون یا وانت تنها حفاظت از یک خودرو نمیباشد، بلکه حفاظت از کسب و کار شما نیز خواهد بود. فناوری فقط یک بخش از امنیت وسایل نقلیه است. اگر چه یک ردیاب یا TRACKER از ربودن وسیله نقلیه جلوگیری نخواهد کرد، ولی کاملا مشخص است که سرعت پیدا شدن را بهبود می بخشد و می تواند مال و سرمایه از دست رفته شما را به شما بازگرداند. استفاده از یک ردیاب مناسب می تواند احتمالا موفقیت پلیس را افزایش داده و خودرو را به صاحب قانونی خود بازگرداند.

هزینه های اضافی از دست دادن خودرو کسب و کار شما:

  1. جایگزینی ابزار – اگر وانت شما با تمام ابزارهای موجود در آن به سرقت رود، شما با یک مشکل بزرگ روبرو خواهید شد. متوسط هزینه های ابزارهای یک وسیله نقلیه تجاری می تواند هزاران دلار باشد. حتی اگر آنها بیمه باشند، ممکن است هفته ها طول بکشد تا جایگزین آنها را بتوان تهیه کرد.
  2. افزایش حق بیمه – در صورت جایگزینی خودرو به سرقت رفته، حق بیمه شما افزایش می یابد.
  3. هزینه های اداری – مقابله با وقوع حمل ون به سرقت رفته. جایگزینی ابزار، اجاره وسایل نقلیه موقت، گزارش سرقت به پلیس، مالیات و بیمه یک خودرو جایگزین.
  4. از دست دادن کسب و کار – هنگامی که یک دستگاه خودرو کار شما دزدیده می شود، به سختی به بهره وری خود می رسد. اگر کسب و کار شما کوچک است، شما حتی ممکن است قادر به خدمت به مشتریان خود هم نباشید و این می تواند به شهرت کسب و کار آینده شما آسیب برساند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیـدترین محصولات

ارتباط از طریق واتساپ